10.09.2021

На Миколаївщині поліція виявила трьох нелегалів

Упродовж місяця на території області співробітники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками державної міграційної служби здійснюють перевірку дотримання міграційного законодавства іноземцями та вживають заходів щодо виявлення нелегальних мігрантів.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

9 та 10 вересня під час відпрацювання ринків та територій фермерських та інших господарств правоохоронці виявили трьох іноземців-порушників.

На одному з місцевих ринків обласного центру поліцейські виявили 53-річну жінку та 51-річного чоловіка – громадян Азербайджану, які працювали у пекарні та порушили правила перебування в Україні. За поданням правоохоронців працівники держміграційної служби склали відносно жінки адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» та винесли рішення про примусове повернення громадянки Азербайджану до країни походження у 16-ти денний термін. 51-річного чоловіка міграційники притягли до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» та за ст. 205 КУпАП «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства».

Також у ході відпрацювання фермерських господарств поблизу Нової Одеси співробітники управління міграційної поліції виявили 54-річного нелегала – громадянина Узбекистану, який сезонно працював на полі.

Наразі на чоловіка склали адміністративний матеріал за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Громадянина Узбекистану правоохоронці за рішенням Державної міграційної служби помістили у пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ для ідентифікації та із подальшим примусовим видворенням.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.