05.03.2020

На Миколаївщині правоохоронці викрили незаконний гранітний кар’єр

Поліцейські встановили, що дія ліцензії на видобуток корисних копалин була припинена ще з вересня 2019 року.

 Проте підприємство-неліцензіат з метою отримання прибутку самовільно здійснювало свою діяльність у вказаному гранітному кар’єрі з подальшою реалізацією у різні регіони України.

На виконання рішення Уряду на території держави працівники поліції проводять комплекс превентивних заходів, у тому числі з протидії незаконному використанню надр. 4 березня співробітники Управління стратегічних розслідувань спільно з прокуратурою та робочою групою обласної адміністрації, до складу якої увійшли правоохоронні та контролюючі органи, припинили видобування корисних копалин загальнодержавного значення, а саме гранітної породи, у с. Мигія Первомайського району. 

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Первомайського відділу поліції, співробітники якої провели ряд невідкладних першочергових заходів та забезпечили охорону об’єкту, повідомили в прес-службі.

На території незаконного кар’єру працювало 20 одиниць спеціальної техніки: три екскаватори, три грейдера, машина для просіювання щебеню та вантажна техніка. Питання щодо накладення на неї арешту вирішуватиметься в суді.

Слідчі за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч .2 ст. 240 КК України «Незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення» та проводять розслідування. Санкція вказаної статті передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до трьох років.

Миколаївське Управління стратегічних розслідувань звертається із проханням до громадян, яким відома інформація про подібні факти функціонування незаконних кар’єрів, повідомити її за телефонами (050)941-96-67 або 102.

One Response to На Миколаївщині правоохоронці викрили незаконний гранітний кар’єр

  1. Сергій says:

    а де державний гірничий нагляд в області????? ЩО держнагляд зробив аби припинити БЕЗЗАКОННЯ?????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.