31.08.2021

На Миколаївщині працює чат-бот для реагування на булінг у школах

На Миколаївщині поліцейські розробили чат-бот для дітей на базі месенджеру Telegram під назвою «Ювенальна превенція Миколаївської області».

Його мета ‒ оперативне реагування на булінг, налагодження комунікації між поліцейськими та дітьми, а також їхніми батьками.

Про це в ефірі Українського радіо Миколаїв розповів начальник відділу ювенальної превенції Нацполіції в Миколаївській області Сергій Демідов.

Структура чат-боту складається з шести розділів. У першому розділі «Знайти працівника» можна дізнатися інформацію про ювенального поліцейського, який закріплений за даною територією, електронну адресу та номери телефонів соціальних служб, із якими співпрацює поліцейський у сфері захисту прав дитини.

У наступному розділі «Карта» є можливість скористатись Google-картою, на якій позначили всі територіальні підрозділи поліції та поліцейські станції області.

До чат-боту входить розділ «Нормативна база», в якому є посилання на нормативно-правові акти, якими керуються ювенальні поліцейські у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

У розділі «Вакансії» розміщені актуальні оголошення про умови проведення конкурсів та відбору на посади поліцейських з посиланням на офіційний сайт.

Також у розділі «Знайти нас у мережі Інтернет» містяться посилання на офіційні інтернет-ресурси поліції в Миколаївській області, Служби розшуку дітей тощо.

Для зворотного зв’язку з користувачами в чат-боті є розділ «Поставити запитання ‒ отримати відповідь», де можна поставити запитання безпосередньо співробітнику поліції.

За словами Сергія Демідова, проєкт найближчим часом буде доопрацьовуватися, оскільки, станом на 31 серпня, на Миколаївщині працюють лише сім офіцерів громад, а з часом їх кількість буде змінюватись, і, відповідно, дані будуть вноситися до чат-боту.

До розробки даного чат-боту залучалися представники Служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївського обласного центру соціальних служб.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.