17.06.2021

На Миколаївщині привітали медпрацівників з професійним святом (ФОТО)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, цветок, в помещении и текст «3 днем»)17 червня в Академічному Українському театрі драми та музичної комедії відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня медичного працівника.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

Привітав присутніх з професійним святом голова Миколаївської обласної облдержадміністрації Віталій Кім.
“Хочу привітати всіх представників медичної галузі із професійним святом. Без перебільшень хочу сказати, що вся розуміють, наскільки важлива ваша робота. Ми всі бачимо, як тяжко ви працюєте, як щоденно рятуєте життя. Особливо це стосується ситуації із COVID-19. Я вам дуже вдячний за це. Держава повинна більше піклуватися про вас. Отже, ми зі свого боку зробимо все, щоб найближчим часом полегшити вашу работу та віддати вам належну подяку та шану. Бажаю вам міцного здоров’я та наснаги у навчанні молодого покоління фахівців”, — сказав голова ОДА та вручив нагороди фахівцям медичної галузі.

Святковий настрій не зіпсувала навіть негода, а яскравий концерт за участю найкращих артистів Академічного Українського театру драми та музичної комедії та неформальне спілкування з колегами доповнили позитивних вражень.

Возможно, это изображение (13 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и играет на музыкальном инструменте)Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *