23.06.2021

На Миколаївщині привітали працівників з Днем державної служби

У середу, 23 червня, з нагоди відзначення Дня державної служби в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулися урочисті заходи за участі голови облдержадміністрації Віталія Кіма.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

«Радий вас особисто привітати та знаю, що це складна та дуже відповідальна робота. Але водночас – це можливість змінити нашу країну на краще та служити народу. Щиро вітаю вас з цим святом, бажаю розуміння зі сторони людей, задля яких ми працюємо і найскоріших позитивних змін», — привітав присутніх Віталій Кім.
Далі за наполегливу працю і професіоналізм, високе служіння обраній справі, забезпечення результативної та стабільної діяльності органів держаної влади та з нагоди відзначення Дня державної служби очільник області вручив подяки державним службовцям.
Також до привітань долучилася заступниця начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь Ольга Кальченко.
Ольга Кальченко зазначила, що довіра до влади починається з кожного державного службовця, саме тому від професійного сумління, мудрості, щоденної праці, значною мірою залежить втілення у життя найголовніших функцій держави та піднесення іміджу країни.
У свою чергу, ансамбль Палацу культури ГУ НПУ в Миколаївській області «Южний патруль» привітали присутніх музичними номерами.
Зазначимо, що щороку 23 червня державні службовці відзначають своє професійне свято, згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *