31.03.2020

На Миколаївщині проводять дезінфекцію вулиць

Для дезінфекції використовується спеціальна суміш, яка є цілком безпечною для людей і тварин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

В рамках запобігання та протидії поширенню серед населення коронавірусної інфекції COVID-19 та на звернення Очаківської міської ради Миколаївської області 30 березня рятувальники 22 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області,  спільно із комунальним підприємством «Очаків-сервіс», провели дезінфекцію вулиць та тротуарів у м. Очаків.

Весь особовий склад, який залучався до проведення робіт, був забезпечений місцевою владою у повному обсязі засобами медико-біологічного захисту.

Задля інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусом, Службою порятунку, організовано курсування автомобілів, обладнаних гучномовними пристроями.

Такі автомобілі курсуватимуть вулицями міст та районних центрів, здійснюючи інформування населення області про правила поведінки в період надзвичайної ситуації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *