19.03.2019

На Миколаївщині профспілка з ознаками фіктивності обслуговує адміністрацію навчального закладу

Не зареєстрована відповідним чином профспілка в навчальному закладі керує фінансовими потоками та діє в інтересах керівництва закладу.

На цей факт звернула увагу голова  голова Первинної профспілкової організації працівників  Кривоозерського ПАЛ Ольга Підвисоцька. З відповідною заявою вона звернулася до прокуратури.

Читайте також: Правоохоронці саботують розслідування у Кривоозерському ПАЛ — звернення до прокурора

Як відомо, в ліцеї діє одночасно дві профспілки. Одну з них очолює Ольга Підвисоцька. Інша, “Профспілка працівників АПК”  функціонує та веде діяльність з листопада 2013 року. Її очолює Бойко Л.М. Організація не зареєстрована належним чином (відсутня в ЄДРПОУ), та до якої відраховуються грошові кошти із заробітної плати працівників. Кошти перераховуються на банківський рахунок, який відкритий цією ж організацією та використовуються нею, повідомила Ольга Підвисоцька.

Печатка, якою користується вказана організація, не належить профспілці АПК, яка начебто  існує в закладі, а належить ПРОФКОМу КРИВООЗЕРСЬКОГО ПАЛ УЧИТЕЛЬСЬКИЙ (код 02546080) з вказанням організацій, яким підпорядковується даний профком: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ // МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ // Кривоозерський ПАЛ.  ЗА кодом, який вказаний на печатці цієї організації 02546080 зареєстрована лише одна організація під назвою КРИВООЗЕРСЬКИЙ ПАЛ, з відповідною юридичною адресою.

Користуючись підробною печаткою, адміністрація  навчального закладу в особі директора Бачинської О.М. та «голова профспілки АПК» Бойко Л.М. підробляють документи, які сприяють отриманню ними відповідних вигід, а саме: для директора ця «профспілка» клопоче про надання премій та щорічних винагород, а для Бойко Л.М. як для голови профспілки – імунітет, який не дозволяє її звільняти, — зазначає голова голова ППОП КПАЛ.

Також зазначається, що в  січні 2018 року між адміністрацією ліцею та,  так званою профспілкою АПК, був заключний колективний договір, який також скріплений підробною печаткою.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *