19.11.2020

На Миколаївщині підприємство ухилилося від сплати податків на суму понад 20 мільйонів гривень

У Миколаївській області підприємство не зареєструвалося платником податку на додану вартість і таким чином ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 20 мільйонів гривень.

Державна податкова служба викрила підприємство, яке ухилялося від сплати податків та зборів на суму понад 20 мільйонів гривень. Підприємство діяло на ринку сільгосппродукції. У Миколаївській області службові особи підприємства отримували на банківські рахунки від суб’єктів господарювання реального сектору економіки кошти за постачання сільгосппродукції. Далі кошти обготівковувалися та використовувалися для закупівлі сільгосппродукції на тіньовому ринку без документального оформлення у бухгалтерському та податковому обліку.

Порушуючи вимоги діючого податкового законодавства, підприємство не зареєструвалося платником податку на додану вартість та ухилилося від сплати податку на додану вартість на суму понад 20 мільйонів гривень. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *