06.09.2020

На Миколаївщині рейдери під «дахом Авакова» намагаютья захопити чужий врожай

На Миколаївщині в селі Чаусово 2 банда злодіїв намагається зібрати врожай соняшника на чужих полях. У здійсненні злочину допомагають підпорядковані міністру Авакову правоохоронці.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав громадський діяч Аркадій Корнацький:

У Фейсбуці постійно «висить» питання — що у Вас нового. Повідомляю: прямо в цей час десятки пентів (бувших ментів) допомагають миколаївському криміналітету захоплювати врожай соняшника ПП «Перемога народу», вирощений цим підприємством на землях К.П. Корнацької біля села Чаусово-2 Первомайського району Миколаївської області. Грабіж іде «під дахом» Авакова.

Втім, за два дні натиск бандитів юристам вдалося зупинити і розблокувати роботу підприємства. Про це також написав Аркадій Корнацький на своїй сторінці:

Щойно адвокати повідомили про серйозну перемогу над бандитсько-поліцейсько-прокурорським організованим злочинним угрупуванням, яке вже вісім років поспіль коїть тяжкі злочини по захопленню землі Корнацької Клавдії Павлівни та урожаїв, вирощуваних на цій землі.

Рішеннями Первомайського суду в двох провадженнях поліції повністю відмовлено в арешті комбайнів та іншої техніки, задіяної у зборі врожаю соняшнику, та в арешті самого врожаю.

Будь-які інші рішення суду були б неправосудними — тому що наше ПП «Перемога народу», чий урожай бандити намагаються захопити за участі Авакова і його кодла, веде виключно законну діяльність.

Але це ще не кінець історії.

По-перше, бандота буде оскаржувати ці рішення до апеляційної інстанції. Там у неї «все схвачено, все проплачено», та ще й «київська криша» до тиску на суд долучиться.

А по-друге, ми завдамо роботи і ДБР, і НАБУ, і СБУ. Пора вже брати бандитів та їх поплічників як із числа перевертнів у погонах, так і корупціонерів без погонів під білі руки і провадити за грати. Цього разу вони «засвітилися у всій красі», всі докази злочинної діяльності — на виду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *