10.12.2019

На Миколаївщині рятувальники нагадали жителям про пожежну безпеку в побуті

Протягом 8 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проводили профілактичну роботу з населенням у м. Миколаєві та районах області.

Рятувальники Миколаївщини постійно нагадують місцевому населенню про те, що недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління в ліжку (особливо напідпитку), залишені діти без нагляду, використання для обігріву приміщень саморобних або низькоякісних електрообігрівачів, перевантаження електромережі нерідко призводять до пожеж в побуті. Гострої актуальності ця проблема набуває саме в осінньо-зимовий період, коли через низьку температуру громадяни починають інтенсивно опалювати домівки.

Фахівці ДСНС нагадали жителям правила пожежної безпеки у побуті, зазначивши, що необхідно заздалегідь подбати про правильне користування електричними та газовими приладами, а також бути обачними при поводженні з відкритим вогнем. Окремо зупинялись на тому, що не можна залишати малолітніх дітей вдома наодинці, щоб не трапилось біди тощо.

Всі з ким мали нагоду поспілкуватись надзвичайники, отримали профілактичні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номеру 101.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *