07.02.2019

На Миколаївщині склали 13 адмінпротоколів за порушення правил передвиборної агітації

i97896Станом на ранок 7 лютого зареєстровано 23 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Для ефективної співпраці з представниками органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує МВС України, інших правоохоронних органів, окружними виборчими комісіями, громадськими організаціями тощо та забезпечення публічної безпеки, а також законності виборчого процесу в Головному управлінні Нацполіції в Миколаївській області розгорнуто роботу спеціальної робочої групи з питань підготовки до проведення у 2019 році чергових виборів Президента України, повідомили в поліції.

«З метою своєчасного впливу на оперативну обстановку та запобігання її загостренню здійснюється постійний моніторинг на предмет виявлення правопорушень, пов’язаних із проведенням передвиборної агітації. Мною особисто здійснюється контроль за якістю розгляду повідомлень про порушення, пов’язані з виборчим процесом та прийняття за результатами перевірок відповідних рішень», — підкреслив Іван Вигівський.

Також вживаються дієві превентивні поліцейські заходи, направлені на забезпечення правопорядку.

Більшість повідомлень стосувалися розміщення агітаційної продукції без вихідних даних. З 23 повідомлень вісім факти не підтвердились, ще по чотирьом триває перевірка.

За 11 матеріалами стосовно виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їхній тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск співробітники поліції склали 13 адмінпротоколів за ст. 212-13 КУпАП.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *