08.10.2019

На Миколаївщині стався вибух газу — постраждала жінка

Щоб зігрітися з настанням холодів, господарі осель затоплюють печі, використовують сучасні опалювальні прилади.

Однак, люди не завжди замислюються над потенційними ризиками, які несуть в собі різні види обігріву домівок. Однією з основних таких небезпек залишаються продукти горіння, а саме — чадний газ.

Так, до Служби порятунку надійшло повідомлення, від чергового фельдшера, що до Новобузької Центральної лікарні доставлена жінка, з опіками кінцівок ІІ-го ступеню 30% тіла. Ймовірно через необережне поводження з газовими приладами, в літній кухні відбувся хлопок газоповітряної суміші, що призвело до травмування жінки та руйнування перекриття будівлі. Обставини події з’ясовуються фахівцями відповідних служб.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області нагадує основні правила безпечної поведінки, дотримуючись яких можна уникнути трагедії:

  1. Використовуйте тільки справне обладнання. Тріщини в пічній кладці, засмічений димар та інші «дрібниці» здатні призвести до непоправних наслідків.
  2. Подбайте про гарну вентиляцію. Це стосується і квартир, і житлових будинків, і гаражів, в яких частіше всього не передбачена вентиляція.
  3. 3.Автолюбителям слід пам’ятати, що неможна проводити роботи в гаражі при працюючому двигуні.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *