02.07.2021

На Миколаївщині стартував офіційний рибальський сезон

1 липня 2021 року на Миколаївщині стартував офіційний рибальський сезон. Нерестова заборона діяла з 1 квітня по 30 червня.

Ловля риби – це ціле мистецтво, тому у кожного, хто по-справжньому захоплюється цим, є безліч власних хитрощів, правил і прикмет. Але крім них, будь-який рибалка повинен керуватися ще нормами законодавства, знати свої права та обов’язки та де можна ловити рибу в Україні. Обов’язково дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства, а також не забувати про мінімальні розміри риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями (більш детально за посиланням- https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99#Text).

Всі ми маємо замислюватися над тим, як отримати максимум задоволення від улюбленого заняття, не маючи проблем з законом. Тому, у разі завдання значної істотної шкоди рибним запасам, працівниками Нацполіції відкривається кримінальне провадження за ст. 249 ККУ, яке передбачає накладання штрафу від 17 000 до 51 000 грн або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Усім рибалкам варто пам’ятати і про заборонені способи вилову: сітки, ятері, павуки, екрани тощо.

А за використання електровудок чи вибухівки навіть передбачена кримінальна відповідальність.

Функціонує «Гаряча лінія» Миколаївського рибоохоронного патруля (099) 663- 82-00.

Вітаємо вас з цією довгоочікуваною подією! Пам’ятайте, що дотримання Правил рибальства гарантує чудову риболовлю та гарний відпочинок.

Прес-служба Миколаївський рибоохоронний патруль

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.