02.03.2019

На Миколаївщині судитимуть чоловіка, який до смерті забив співмешканку

18.11.2018 працівниками Доманівського ВП затримано мешканця одного із сіл району за фактом спричинення тяжких тілесних ушкоджень своїй співмешканці, які спричинили смерть потерпілої.

Досудовим розслідуваннями встановлено, що на передодні страшної події молоді люди вживали алкогольні напої у місцевому кафе. У цей час між чоловіком та жінкою на ґрунті ревнощів виник конфлікт.

Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

У ході з’ясування стосунків, перебуваючи у стані сп’яніння, обвинувачений наніс жінці численні удари в область голови та тулубу, від яких остання декілька разів втрачала свідомість та у подальшому померла.

Стан алкогольного сп’яніння призвів не лише до розгнузданої агресії, а й не дозволив обвинуваченому адекватно оцінити стан своєї співмешканки, в результаті чого лише наступного дня він зрозумів, що його жінка померла.

У ході досудового розслідування задля забезпечення всебічного та повного з’ясування обставин справи прокурором прийнято рішення, яке визнано обґрунтованим слідчим суддею, про необхідність проведення ряду судових експертиз, зокрема медичної, трасологічної, імунологічної, дактилоскопічної та амбулаторного судово-психіатричного дослідження.

Наразі зібрано достатньо доказів для висунення обвинувачення за ч. 2 ст. 121 КК України та обвинувальний акт у кримінальному проваджені скеровано до суду.

За такого обвинуваченому загрожує покарання від 7 до 10 років позбавлення волі.

Слід зазначити, що чинним законодавством посилено відповідальність за вчинення злочинів стосовно подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *