31.05.2020

На Миколаївщині судитимуть чотирьох членів злочинної групи, які вимагали грошові кошти у підприємця

24 січня 2020 року їх злочинну діяльність було припинено правоохоронцями.

Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Під належним процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, за оперативного супроводження УСР в Миколаївській області ДСР НП України, слідчими СУ ГУ НП в Миколаївській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо злочинної організованої групи, члени якої вимагали грошові кошти та майно у місцевого підприємця та незаконно позбавили його волі (ч.4 ст.189, ч.3 ст.146 КК України).

За версією слідства, злочинна група, до складу якої входило четверо жителів м. Миколаєва, віком від 24 до 27 років, зорганізувавшись у стійку злочинну групу, в період з листопада минулого року по січень поточного року, із застосуванням насильства та незаконного позбавлення волі, вимагали у потерпілого, місцевого приватного підприємця, грошові кошти та майно в рахунок погашення неіснуючого боргу, спричинивши останньому збитки на загальну суму 119 тис грн.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт стосовно усіх фігурантів кримінального провадження направлено до Центрального районного суду м. Миколаєва для розгляду по суті.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *