02.06.2020

На Миколаївщині учасників конкурсу дитячого малюнка відзначено цінними подарунками

За активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» вихованців художньої студії «Диво-птаха» м. Миколаєва нагородили цінними подарунками та грамотами.

Звертаючись до дітей, їх батьків та художнього керівника, перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська відзначила, що заходи карантину змінили час та формат відзначання Дня охорони праці, до якого присвячено проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

«Наразі заходи карантину дещо пом’якшені та ми маємо можливість привітати учасників та переможців регіонального туру конкурсу. Молодих художників зі студії «Диво-Птаха», які отримують інклюзивну освіту та беруть участь у конкурсі вже 3 рік поспіль, прийнято рішення привітати особисто, авжеж дотримуючись карантинних вимог. Щодо інших регіональних учасників та переможців Конкурсу, то вони отримують цінні подарунки та грамоти від управління Держпраці у Миколаївській області через заклади освіти», – відзначила Яна Скуратовська.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *