11.09.2021

На Миколаївщині через підпал горіли ліси

За добу 10 вересня виникло 25 пожеж на відкритих територіях площею майже 29 Га, з них дві пожежі в лісах. Причиною пожеж став підпал.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Щодня на відкритих територіях Миколаївської області виникають все нові пожежі. Температурні показники знизились, проте кількість сухостою ні, що своєю чергою є причиною до розповсюдження вогню. Але, як завжди, основною причиною виникнення пожеж в природних екосистемах є саме людський фактор: викинутий недопалок, сірник або навмисне спалювання рослинності.

Як показує статистика щодо пожеж на відкритих територіях, то з початку поточного року в Миколаївській області зафіксовано 1171 випадок (2020 році — 1135) займання сухої трави, чагарників, полів з зерновими культурами та лісів. Площа яку пройшов вогонь становить майже 2000 Га.

Так, за добу 10 вересня виникло 25 пожеж на відкритих територіях площею майже 29 Га, з них дві пожежі в лісах. В Галіцинівському лісовому урочищі Миколаївського району зайнялась хвойна підстилка. А в “Прибузькому лісництві” Вознесенського лісового господарства Вознесенського району виникла пожежа листяної підстилки та насаджень акації площею 1,8 Га. Причиною такого, без сумнівів, став підпал.

Рятувальники нагадують, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *