01.02.2019

На Миколаївщині чоловік прийняв пологи у дружини за підказками лікарів «швидкої»

 

e7b01f8ef1e898d2a280a4243b180d6f_XL

Тільки завдяки професіоналізму та злагодженості роботи медиків усіх рівнів, сучасному обладнанню оперативної диспетчерської та оновленому автопарку не сталося лиха.

31 січня в 17.22 до оперативної диспетчерської Миколаївського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов дзвінок. Телефонував стурбований молодий чоловік.

Про це повідомляє прес-служба  Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

Він розповів, що його 21- річна дружина відчула, що почались пологи. Вони – мешканці одного з сіл Казанківського району і прийняли рішення самостійно добиратись до лікарні на власному автомобілі. Але не зважаючи на те, що це вже другі пологи, не розрахували час. Перейми почались в дорозі – дитина народжувалась в машині.

Черговий лікар  центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф швидко прийняла вірне рішення – не перериваючи спілкування, на місце події була направлена бригада «швидкої» з Казанки. Тим часом чоловік чітко виконував вказівки лікаря телефоном і вже за декілька хвилин жінка народила хлопчика. Батько потребував психологічної допомоги, яку отримав, розмовляючи з лікарем по телефону. До приїзду «швидкої» спілкування не переривалось.   В 17.37 на місце прибули медики, які оглянули породіллю та дитину, констатувавши що стан здоров’я обох задовільний та транспортували їх до лікарні. Зараз щаслива мати та немовля знаходяться у пологовому відділення Новобузської ЦРЛ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *