25.08.2021

На Миколаївщині шукають стартап для створення вертикальної теплиці

На базі Миколаївського національного аграрного університету стартував конкурс стартап-проектів зі створення вертикальної теплиці.

Про це розповіла декан факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету Антоніна Дробітько.

Метою проведення конкурсу є створення умов для реалізації підприємницької ініціативи студентської молоді, навичок генерації бізнес-ідей зі створення вертикальної теплиці з акцентом на формування якісного насіннєвого матеріалу для вертикального землеробства (насіння, адаптованих для внутрішнього середовища вертикальних ферм і т.п.).

«У травні цього року за фінансової допомоги місцевого благодійного фонду підтримки розвитку освіти і науки» Університет XXI століття «на демонстраційних ділянках біля навчального корпусу факультету агротехнологій була побудована і введена в експлуатацію весняна плівкова теплиця площею 18 кв. м , — розповідає Антоніна Дробітько. — Спорудження закритого грунту стане в нагоді студентам для набуття практичних навичок і поглиблення теоретичних знань з питань технології вирощування розсади, підготовки грунтосуміші і субстратів, сівби і посадки розсади, сучасних інтенсивних технологій вирощування овочевих культур на основі нових досягнень науки і ведучого досвіду».

У теплиці зможуть проводити наукові дослідження також магістранти для виконання дипломних робіт і аспіранти при написанні дисертацій.

Джерело: Agravery.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.