05.02.2019

На Миколаївщині 2-річна дитина зачинилась у будинку: матір викликала рятувальників

лезет-на-балкон

Рятувальники за допомогою трьохколінчастої драбини, через вікно, потрапили в помешкання та відкрили двері.

4 лютого о 20:29 на пункт зв’язку 25 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від жінки, яка впала на підлогу та не змогла самостійно пересуватись.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Черговий караул прибув на вул. Молодіжна м. Южноукраїнськ. З вікна квартири на першому поверсі йшов дим. За допомогою драбини рятувальники потрапили у щільно задимлену квартиру, на підлозі виявили власницю, надягли на постраждалу запасну захисну лицьову маску, винесли на ношах на подвір’я і передали медикам. З`ясувалось, що пенсіонерка 1942 р.н. поставила на електроплиту розігрівати їжу, через слабкість в ногах впала, отримала травму і більше не змогла рухатись. Постраждалу доставлено у лікувальний заклад.

Цього ж дня рятувальники 23 ДПРЧ надавали допомогу у відкриванні дверей на третьому поверсі на вул. Коротченка у м. Первомайськ. Так о 13:25 на лінію 101 зателефонувала жінка, яка сповістила про те, що не може потрапити у помешкання де зачинився її дворічний син. Рятувальники за допомогою трьохколінчастої драбини, через вікно, потрапили в помешкання та відкрили двері.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *