31.08.2019

На Миколаїщині триває ліквідація пожежі на полігоні

Станом на 10:00 31 серпня, триває ліквідація пожежі на полігоні твердих побутових відходів Вознесенського району.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

На місці працює особовий склад та 2 одиниці техніки 12 державної пожежно-рятувальної частини та ще 3 одиниці важкої інженерної техніки від суб’єктів господарювання.
Слід зазначити, що 29 серпня о 06:30 за екстреним номером «101» надійшла інформація про пожежу на території даного сміттєзвалища. Після прибуття вогнеборцями встановлено, що вогонь встиг поширитись звалищем на орієнтовну площу 1 га. Силами вогнеборців, допоміжної техніки комунального підприємства та інженерної машини розгородження військової частини А 2734 тієї ж доби о 08:30 її локалізовано, 13:00 — ліквідовано. 
Не зважаючи на роботу особового складу та техніки, низка факторів, серед яких: значне накопичення продуктів гниття, спекотна погода, поривчастий вітер, знову спровокували нові осередки відкритого горіння та тління, орієнтовна площа яких наразі складає близько 1 га. Їдкий дим розповсюджується на достатню відстань, зокрема: територію найближче розташованих сіл Таборівка, Ракове та м. Вознесенськ. 
29 серпня на базі Вознесенської міської ради відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС, на якій прийнято відповідні рішення щодо вжиття низки заходів, спрямованих на якнайшвидшу ліквідацію пожежі. Керівництвом м. Вознесенськ прийнято рішення щодо звільнення із займаної посади директора комунального підприємства «Санітарна очистка міста».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *