06.03.2020

На Одеському припортовому заводі виявили розкрадання 93 млн гривень

Довірена особа нардепа організувала схему, згідно з якою ОПЗ продавав добрива заздалегідь обраній компанії за цінами, нижчими від ринкових.

Детективи НАБУ повідомили про підозру чотирьом учасникам злочинної схеми, що завдала Одеському припортовому заводу збитків на суму 93,3 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства в п’ятницю, 6 березня.

Зазначається, що серед підозрюваних — довірена особа народного депутата України VIII скликання, заступник директора і начальник відділу ОПЗ, а також власник компанії-нерезидента-учасника корупційної схеми.

Зазначеним особам інкримінується скоєння злочину, передбаченого статтями про вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою і зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.28, ч.2 ст.364 КК України).

Як встановило слідство, в березні-грудні 2015 року довірена особа нардепа організувала схему, згідно з якою ОПЗ продавав мінеральні добрива заздалегідь обраній компанії за цінами, нижчими від ринкових. Приватна компанія нібито перепродавали продукцію іноземним компаніям з реального сектора за ринковими цінами, але насправді поставки продукції здійснював безпосередньо ОПЗ. В результаті завод недоотримав прибуток на суму близько 93,3 млн грн.

Зараз посадові особи ОПЗ затримані, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Місцеперебування інших підозрюваних не встановлено.

Триває досудове розслідування, встановлюються інші учасники корупційної схеми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *