10.06.2019

На озброєння ЗСУ надійшла нова радіогідроакустична система

Система Ятрань складається з гідроакустичних буїв із надчуттєвими сенсорами і цифровою обробкою даних.

Збройні сили України прийняли нову радіогідроакустичну систему Ятрань. З її допомогою військові зможуть виявити ворожі кораблі і підводні човни. Про це 10 червня інформує Укроборонпром.

Повідомляється, що наказ про прийняття на озброєння нової системи був підписаний міністром оборони за підсумками позитивних результатів випробувань.

Система Ятрань складається зі спеціальних гідроакустичних буїв із надчуттєвими акустичними сенсорами і цифровим центром обробки інформації.

Система об’єднує інформацію з декількох гідроакустичних буїв, що працюють в пасивному режимі і непомітні для противника. Це дозволяє контролювати переміщення ворожих кораблів і підводних човнів і передавати їх координати для знищення.

Гідроакустичні буї Ятрань також можна скидати з вертольотів, що дозволяє швидко створити мережу з поширюваних охопити велику акваторію сенсорів.

Система використовувалася під час міжнародних навчань Сі Бриз і готується до серійного виробництва, після чого буде розгорнута в рамках державного оборонного замовлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *