12.08.2019

На Первомайщині мати трьох бійців АТО може залишитися без даху над головою

Просто на очах валиться будинок жительки села Кам’яна Балка Надії Рижкової.  Сьогодні вночі обвалився шмат штукатурки зі стелі.  Ще одна кімната вже не жила – вся стеля рано чи пізно впаде додолу.

Старенький дах сільської хатини вже кілька років як  протікає. Пенсіонерка самостійно не здатна його відремонтувати. А всі троє її синів пройшли службу в АТО на передових позиціях. Двоє продовжують захищати східні кордони України.

Жінці немає кому допомогти. Вона неодноразово зверталась до представників районної влади. Втім чиновники лише нагодували обіцянками:

— Я ходила тоді ще Сергія Бондаренка. Він пообіцяв допомогти з ремонтом. Але нічого не зробив. Зверталася вже й до Володимира Вовка. Приїжджали районні комісії, посміялися з мене й все на тому. Щоправда, одного разу дали 200 гривень, то й на тому дякую.

Доведена до відчаю жінка звернулася навіть з листом в адміністрацію Президента Зеленського. Звідти її звернення переадресували на область, потім до райдержадміністрації.

Загалом, як це й водиться, вся переписка зійшлася на сільському голові Андрію Кульчицькому. Він розповів що з проблемою Надії Василівни добре знайомий. З одним з її синів навіть служив у морській піхоті. Та при всьому бажанні, зробити щось на своєму рівні немає змоги. Причина більш ніж тривіальна – відсутність коштів у бюджеті.

Надія Рижкова бідкається – осінь з проливними дощами не за горами. Вони ще більше пошкодять стелю, гнитиме перекриття і за короткий час мати трьох захисників України може сама залишитися без прихистку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *