06.07.2021

На Первомайщині реконструюють приймальне відділення лікарні

У рамках програми «Велике будівництво»  нині проводиться реконструкція приймального відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні.

Вартість робіт становить майже 21 млн грн.

Медичними послугами Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні користуються мешканці північного куща Миколаївської області та населених пунктів, розташованих у радіусі 70 км. А це майже 150 тис. населення.

Нове приймальне відділення лікарні, реконструкція якого відбувається проєктом «Emergency» в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», є знаковим об’єктом як для жителів об’єднаного Первомайського району Миколаївщини, так і сусідніх районів Кіровоградщини.
Зокрема, працівниками підрядної організації змонтовано систему опалення, повністю облаштували всю електромережу і розпочато підключення приладів. На завершальну стадію вийшли внутрішні роботи, продовжується термосанація будівлі.
Паралельно сюди закуповується сучасне обладнання. Вже придбано комп’ютерний томограф, обладнання для ультразвукової діагностики, рентген. Процес поповнення матеріально-технічної бази триває.
Кошторисна вартість складає майже 21 млн грн.

Зазначимо, що КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» сьогодні – це 77 лікарів та 228 осіб середнього медичного персоналу. В структурі закладу діють 10 стаціонарних відділень за 14 профілями розраховані на 262 ліжка цілодобового перебування. Планова потужність консультативної поліклініки – 580 відвідувань у зміну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *