16.09.2020

На Первомайщині чорні лісоруби знищили понад 40 дубів

У Первомайському районі зафіксовано факт самовільного знищення дерев.
Про це повідомили в  Державній екологічній інспекції.

08 серпня 2020 року в ході проведення рейдової перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області було виявлено факт порушення вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони рослинного світу.

В полезахисних лісових смугах в межах території Підгороднянської селищної ради, Первомайського району, на межі з територією Мигіївської сільської ради, виявлено факт самовільного знищення до ступеня припинення росту дерев породи «Дуб» в кількості 46 одиниць та дерева породи «Клен» в кількості 1 одиниця невідомими особами, що є порушенням ст.69 Лісового кодексу України, ст.40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».

Загальний розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок знищення до ступеня припинення росту дерев невстановленими особами становить – 244869,55 грн.
Матеріали щодо правопорушення направлено до Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в

Миколаївській області для встановлення винних осіб.

Державна екологічна інспекція у Миколаївській області закликає громадян до бережливого ставлення до природних ресурсів та просить повідомляти у разі виявлення порушень природоохоронного законодавства. Телефон «гарячої лінії» (0512) 53 58 42, e-mail: myk@dei.gov.ua.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *