25.06.2021

На повну реконструкцію спорткомплексу «Зоря» необхідно ₴ 55 мільйонів

Віце-мер, директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв заявив, що на повну реконструкцію спортивного комплексу «Зоря» необхідно 55 мільйонів гривень.

За словами Коренєва, це сума на повну реконструкцію спорткомплексу без урахування проектно-кошторисної документації.

На все оновлення спорткомплексу «Зоря» необхідно 55 мільйонів гривень, без робочої документації. Найближчим часом будемо укладати договір на робочу документацію і, відповідно, будемо знати точну цифру, — розповів віце-мер.

Також Сергій Коренєв вважає, що спорткомплекс «Зоря» має фінансувати не тільки міський бюджет, а й держава.

Я вважаю, що такі об’єкти повинні підтримуватися державою. Ми подавали документацію на підтримку держави в цьому питанні, розраховуємо на позитивне рішення. Думаю, що найближчим часом будемо все святкувати те, що держава нам допомагає, — розповів він.

Нагадаємо, що в 2020 році були підписані документи про передачу спорткомплексу «Зоря» ДП «НВКГ« Зоря »-« Маршпроект »в комунальну власність міста Миколаєва.

— Використовуються гроші (5 мільйонів гривень — прим.), Які були при передачі «Зоря» — «Машпроект». На будівельну частину вистачає цих коштів -Посилення самої чаші і відновлення плиткового покриття. У нас є ескізна частина проекту, фактично це перша частина проектної документації стадія Е, по відновленню всього спорткомплексу «Зоря», ми плануємо в цьому напрямку рухатися і працювати, — підсумував він.

Також Сергій Коренєв пообіцяв, що восени запустять в експлуатацію басейн у спортивному комплексі «Зоря».

Джерело: Шиповник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.