24.04.2019

На Південному Бузі виявили рибалок-правопорушників

5 «павуків», що є забороненим знаряддям лову, та сам улов у кількості 156 окунів, 42 шамайок чорноморських, 20 карасів, 3 тараней та 1 щуки, загальною вагою 10 кілограмів, правоохоронці вилучили.

23 квітня біля Олександрівської ГЕС, що на р. Південний Буг, співробітники Доманівського відділення поліції спільно із представниками «Рибоохоронного патруля» виявили факти браконьєрського лову риби за допомогою незаконного знаряддя, чим зловмисники завдали шкоди на суму понад 17 тисяч гривень.

Відносно 5 правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу».

Матеріали адміністративної справи направлені до районного суду на розгляд та прийняття законного рішення.

Нагадуємо, що з 1 квітня до 10 червня на території держави проводяться заходи, спрямовані на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах в період нерестової заборони.

Правоохоронці звертаються до всіх любителів риболовлі дотримуватись рибоохоронного законодавства, що допоможе зберегти і примножити різні види риби у природних водоймах та зокрема нашого регіону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *