27.08.2021

На Південноукраїнській АЕС представили нового генерального директора

26 серпня під час робочого візиту на Південноукраїнську АЕС керівник Енергоатома Петро Котін представив нового генерального директора станції – 45-річного Ігоря Половича. Раніше Ігор Михайлович обіймав посаду тимчасового виконувача обов’язків керівника Південноукраїнської АЕС.  

Про це повідомляє пресслужба Південноукраїнської АЕС.

Пан Котін, вітаючи нового генерального директора з призначенням,   зауважив, що очікує від нього насамперед забезпечення стабільної, безпечної й успішної роботи відокремленого підрозділу Компанії, активної участі у втіленні масштабних інвестиційних проєктів Енергоатома та вчасного виконання усіх необхідних робіт для подовження терміну експлуатації енергоблока №1.

Ігор Полович, уродженець міста Соснівка Львівської області, здобув фах інженера-електрика електричних станцій у Львівській політехніці. Після завершення навчання він прийшов працювати на Хмельницьку АЕС, де з 2000-го року пройшов трудовий шлях від електрослюсаря з обслуговування та ремонту електрообладнання в електричному цеху до заступника начальника цього цеху. З 2015-го року Ігор Полович обіймав різні посади у Виконавчій дирекції з виробництва НАЕК «Енергоатом». Має відзнаку «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України». У грудні 2020 року Ігоря Михайловича було призначено т.в.о. виконавчого директора з виробництва та ремонтів Компанії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.