30.04.2019

На Рівненській АЕС сталася пожежа

На Рівненській атомній електростанції увечері 29 квітня горів трансформатор, пожежу ліквідували рятувальники.

На Рівненській АЕС ввечері 29 квітня сталася пожежа через пошкодження трансформатора. Про це повідомив Українській правді начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС Петро Кратік.

З його слів, о 21:04 через пошкодження трансформатора зв’язку 7АТ з подальшим його загорянням сталося відключення першої системи шин 330 кВ і відповідно відключення енергоблоку №3.

Рятувальники ліквідували пожежу близько 22-ї години. Причини встановлюються. У цей час на АЕС працюють 1-й і 4-й енергоблоки.

«За міжнародною шкалою подій на атомних об’єктах INES ця подія класифікується рівнем «нуль». Радіаційний та екологічний стан не змінювався», — підкреслив Кратік.

Держслужба з надзвичайних ситуацій у Рівненській області повідомила, що о 21:07 сталося загоряння трансформатора на відкритій території розподільчого пристрою на території Рівненської АЕС.

«О 22 год. 05 хв. силами ГДНС пожежу ліквідовано. Радіаційний фон у межах норми, жертв і постраждалих немає«, — йдеться в повідомленні.

До гасіння пожежі залучали 36 осіб та 10 одиниць техніки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *