16.01.2020

На сайті міської ради Миколаєва запущено електронний модуль «Комунальні підприємства»

Управлінням комунального майна Миколаївської міської ради впроваджено на офіційному вебпорталі міської ради електронний модуль «Комунальні підприємства»

, як елементу вебпорталу «Відкритий бюджет» (openbudget.in.ua), для візуалізації результатів фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста.

Основним завданням модуля є висвітлення показників фінансової звітності та результатів діяльності комунальних підприємств міста у вигляді доступних та зрозумілих графіків та інтерактивних візуалізацій. Модуль побудований на основі стандартних форм фінансової звітності – Форма 1 «Баланс» та Форма 2 «Звіт про фінансові результати», які готують всі підприємства та подають до державної служби статистики України. Модуль дозволяє фільтрувати показниками за їх динамікою по відношенню до попереднього року – зростання, спадання та сталості.

Окрім висвітлення інформації про динаміку показників фінансової діяльності, також створена можливість отримати візуалізації аналітичних показників, які розраховуються завдяки інформації у системі та алгоритмам, закладеним у модулі (коефіцієнти ліквідності, аналітичні показники фінансових зобов’язань, показники динаміки кредиторської, дебіторської заборгованостей та інші). Для кращого розуміння до кожного показника наводиться короткий опис.

Всі показники підприємства можна відсортувати за параметрами зростання, спадання чи за відсутністю будь якої динаміки протягом років. Окрім візуалізації показників по окремому підприємству, є можливість проводити порівняння показників фінансової діяльності різних підприємств.

Модуль «Комунальні підприємства» постійно оновлюється. Переглянути інформацію про фінансовий стан та динаміку показників діяльності комунальних підприємств Миколаївської міської ради можна на офіційному вебпорталі міської ради у відповідній таблиці з переліком підприємства за посиланням https://mkrada.gov.ua/content/ustanovi-ta-organizacii-mista.html.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *