04.06.2020

На Снігурівщині шахраї взялися брати в борг у підприємців від імені податківців

До суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які здійснють господарську діяльність на території обслуговування Снігурівської ДПІ, зателефонував невідомий чоловік на ім’я Денис з проханням зателефонувати начальнику Снігурівської ДПІ за номером 0988838656.  

Суб’єктам господарювання, які зателефонували за вказаним номером відповідав жіночий голос з проханням позичити їй кошти. В той же час, платникам податків, які відповідали, що знають телефон начальника Снігурівської ДПІ, пропонували їй перетелефонувати.

В управлінні наголошують, що вказаний шахраями номер телефону не належить начальнику Снігурівської ДПІ Баштанського управління ГУ ДПС у Миколаївській області. 

Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману.

Про подібні випадки  негайно повідомляйте відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17, на електронні поштові скриньки, за адресами: mk.anticor@tax.gov.ua, mk.chief.anticor@tax.gov.ua, або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6. Також, про подібні випадки шахрайства повідомляйте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном 102. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *