30.06.2021

На Соборній площі монтують смугу перешкод RACE NATION

Уже в цю суботу, 3 липня, в Миколаєві стартує масштабний забіг з перешкодами RACE NATION. Це перший і унікальний всеукраїнський проект OCR (obstacle racing — «біг з перешкодами»). У ньому зможуть взяти участь усі бажаючі, зареєструвавшись на сайті заходу і вибравши один з двох варіантів забігу.

Перешкоди пов’язані з підйомами та спусками, водою, брудом, піском, холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем і фізичними навантаженнями і багатьом іншим. Частина з них буде розташовуватися безпосередньо на Соборній площі. Їх вже у всю монтують.

Так перед міською радою вже знаходиться рукоход з якорями. Робочі практично завершили монтаж конструкції. Кожен якір фіксується окремо, а потім тестується.

Також тут можна побачити конструкцію «водоспад». Вона складається з дерев’яної вертикальної стіни, в якій є отвори для рук і ніг. Учасник піднятися на гору і спуститися з іншого боку по натягнутій канатної сітці. Ще кілька перешкод тільки почали збирати. Які саме це будуть перепони, стане відомо трохи пізніше.

Забіг буде проходити в Миколаєві 3 липня з 7:30 до 17:30. Маршрут траси буде таким: старт на Соборній площі, далі вниз через понтонний міст, пляж «Стрілка», парк «Перемоги» (тут будуть розташовані різні перешкоди), потім знову на понтонний міст, з нижньої набережної атлети піднімуться на верхню набережну, фініш на Соборній площі.

Джерело: NikLife

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.