31.08.2021

На соняшниковому полі неподалік Миколаєва зловмисники пошкодили кабель Укртелекому

Незважаючи на святкові та вихідні дні, злочинці у різних областях України не спинялись у пошуках «міді» Укртелекому.

Проте, через модернізацію мережі оператора, крадії все частіше натрапляють на волоконно-оптичні лінії, які не містять міді і не мають цінності для грабіжника. А завдяки сучасним технологіям фахівці Укртелекому швидко локалізують місце «порізу» та оперативно відновлюють пошкоджені ділянки мереж. Отож у той час, як злочинці тікають без «наживи», інженери вже вирушають на відновлення.

Так, у ніч проти Дня Державного Прапора було відновлено оптичний кабель на Миколаївщині. Тут на соняшниковому полі неподалік Миколаєва зловмисники пошкодили кабель. Аварійники, які оперативно прибули на місце пошкодження, виявили приховані копанки з каністрами солярки та акумулятор. Поліція склала відповідний протокол. Щоб якнайшвидше відновити пошкоджену ділянку кабелю, ремонтникам довелося вночі копати вручну у важкому ґрунті траншею та два невеликі котловани.

Схожий випадок трапився в Обухові Київської області. Зловмисники діяли теж уночі, але бригада Укртелекому прибула оперативно і зафіксувала порізаний, але не викрадений оптичний кабель. Для відновлення аварійники оперативно змотували додаткову муфту за рахунок технологічного запасу кабелю.

А у Запоріжжі злодії вирішили не чекати ночі, а ввечері залізли у люк кабельної  каналізації. Вони також втекли без «здобичі», але залишили після себе досить значне пошкодження кабелів. Аварійна бригада змонтувала постійну вставку однотипним кабелем довжиною понад 100 метрів.

Працівники Укртелекому роблять все можливе, аби якомога швидше відновлювати надання послуг.

З приводу інцидентів компанія звертається до правоохоронних органів. Нагадаємо, що протягом півріччя на телекоммережі оператора зафіксовано майже 3,5 тисячі крадіжок і пошкоджень, тобто в середньому по 20 щодня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.