31.03.2020

На Сумщині затримали жінку, яка відправляла українок у сексуальне рабство

Зловмисниця через соцмережі підшукувала сумчанок, які перебували в скрутному матеріальному становищі, і відправляла їх до Німеччини.

Правоохоронці в Сумській області припинили міжнародний канал торгівлі людьми та затримали місцеву жительку, яка вербувала дівчат для роботи в Німеччині, де вони потрапляли в сексуальне рабство. Про це в понеділок, 30 березня, повідомила прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що спільна міжвідомча група затримала 36-річну сумчанку, яка у змові з громадянином Німеччини вербувала дівчат для подальшої сексуальної експлуатації за межами України.

Правоохоронці встановили, що жінка через соціальні мережі підшукувала сумчанок, які перебували в скрутному матеріальному становищі, і відправляла їх до Німеччини.

Там її спільник забезпечував жінок житлом і займався пошуком клієнтів. Зокрема, задокументовано, як жінка в листопаді минулого року обіцяла двом завербованим дівчатам особисто оплатити оформлення необхідних документів для їхнього виїзду за кордон.

Водночас жінка приховувала від дівчат інформацію про потенційні ризики для їхнього здоров’я і навіть життя, обіцяючи нормальні умови «роботи» і велику плату. Зате близьким людям обвинувачена розповідала, як клієнти жорстоко поводяться з дівчатами, і вони фактично потрапляють в рабство. Крім того, жінка допомогла своєму спільнику отримати підроблені українські водійські права.

Стосовно організатора злочинної схеми прокуратурою Сумської області затверджено і направлено до суду обвинувальний акт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *