06.03.2020

На Сумщині угруповання обкрадало людей із СІЗО

Зловмисники телефонували громадянам, представляючись працівниками банків і говорили, що з їхніх карток намагалися незаконно зняти кошти.

Група шахраїв у Сумській області обкрадали людей із СІЗО. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в п’ятницю, 6 березня.

Зловмисники представлялися працівниками банків, дзвонили громадянам і повідомляли, що з їхніх карток намагалися незаконно зняти кошти. Потерпілим пропонувалося зателефонувати нібито в службу безпеки банку або в юридичний відділ.

«Під час спілкування з псевдопрацівниками, громадяни надавали свої персональні дані, номер карти і її пін-код або відразу вводили на клавіатурі телефону дані картки. Після проведення необхідних операцій, номери телефонів громадян відразу блокувалися. Для отримання грошей шахраї використовували банківські картки осіб, які перебувають у СІЗО», — сказано в повідомленні.

Схему шахрайства організували особи, що знаходяться в СІЗО. Надалі правоохоронці за сприяння керівництва виправного закладу встановили безпосереднього організатора і учасників угод. Слідство довело їх причетність до скоєння, щонайменше, 20 фактів злочинної діяльності.

Фігурантам вдалося заволодіти понад 300 тисячами гривень за шахрайською схемою. Серед потерпілих — мешканці Києва та кількох областей.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в камерах фігурантів і за місцем проживання інших учасників злочинної схеми. Були вилучені мобільні телефони, сім-карти різних операторів, «чорнові» записи, банківські картки та інші заборонені речі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *