06.09.2020

На сході України продовжують гасити лісові пожежі

У Дворічанському районі Харківської області вогонь пройшов 500 га. У Луганській області рятувальники запобігли загрозі поширення вогню на населені пункти.

Рятувальники продовжують гасити окремі осередки масштабної пожежі в Харківській області. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в неділю, 6 вересня.

«4 вересня о 13:17 пожежа в лісовому масиві поблизу с. Вороб’ївка Дворічанського району, яка виникла 2 вересня, локалізована. Загальна площа пройдена вогнем становить 500 га (з них 100 га верхової пожежі). Станом на 6 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління лісової підстилки і залишків деревини всередині контрольованого периметра», — сказано в повідомленні.

Водночас в Луганській області рятувальники ліквідували загрозу пожеж для населених пунктів — раніше там сталося загоряння сухої трави біля села Болотене Станично-Луганського району.

«Станом на 6 вересня, загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою створено 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу с. Лобачеве. Здійснюється гасіння по периметру пожежі в доступних місцях», — додали в ДСНС.

Пожежі двох вогнищ сухої трави і лісових насаджень в Новоайдарському районі, що виникли 2 вересня, локалізовані. Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави, резюмували рятувальники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *