20.06.2021

На трасі «Дніпро — Миколаїв»у районі Мішково-Погорілове буде пішохідний перехід

У зв’язку з установкою парапетного огорожі на трасі Н-11 «Дніпро — Миколаїв» перетин дороги в районі села Мішково-Погорілове під Миколаєвом заблоковано.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг Миколаївської області, бетонні блоки типу «Нью-Джерсі» були встановлені для забезпечення безпеки дорожнього руху.

«Основне призначення такого огородження – перенаправлення автомобільного трафіку, аварійна примусова зупинка за умов втрати контролю над автомобілем, а також мінімізація ризиків у разі ДТП. Парапетне огородження типу «Нью Джерсі» суттєво знижує наслідки аварій на дорогах та ризик перевертання транспортного засобу при зіткненні, забезпечуючи максимальну безпеку руху водіїв», — говориться в повідомленні.

Також відомо, що після закінчення установки залізобетонних блоків, недалеко від центрального в’їзду в село Мішково-Погорілове, облаштують пішохідний перехід.

Додатково уздовж всієї ділянки дороги передбачено облаштування електроосвітлення.

Відзначається, що для повноцінного вирішення безпекових питань на даному відрізку дороги, планом проектних робіт цьогоріч передбачено розпочати розробку 2-х окремих проектів на:

  • будівництво надземного пішохідного переходу у різних рівнях в районі села Мішково-Погорілове;
  •  будівництво транспортної розв’язки в одному рівні з віднесеними лівими поворотами на перехресті дороги Калинівка-Горохівка з надземним пішохідним переходом.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *