06.09.2019

На трасі Кропивницький–Миколаїв дорожники укладають 26-сантиметровий шар бетону

На ділянках автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький–Миколаїв км 161 +204- км 175+000 ( від с. Возсіятське — до с. Водяно-Лорине) у Єланецькому районі триває будівництво дороги з цементобетонним покриттям в рамках реконструкції даного автошляху.

Повідомляє прес-служба САД у Миколаївській області.

На ділянці км165+000-км172+000 (між с.Водяно-Лорине та с.Семенівка) підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой» продовжує укладання важкого бетону товщиною 26см. Цементобетонне покриття влаштовується у напрямку села Возсіятське.

На окремих ділянках підрядники ТОВ «ШБ«Альтком» та ТОВ «Ростдорстрой» виконують інші ремонтні роботи:
• км162+338-км165+000(с.Возсіятське) — переніс існуючих комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач та зв`язку ), монтаж водопропускного лотка , влаштування дренуючого шару на з’їздах та влаштування основи на зупинкових майданчиках ;
• км172+000-км175+000 (с.Водяно-Лорине) – влаштування водоскидів (зворотна засипка), ремонт штучної споруди-залізобетонного мосту у с.Водяно-Лорине ;
• км161+204-км162+338(с.Возсіятське) — розбирання існуючого асфальтобетонного покриття дорожнього одягу, фрезерування основи, влаштування дренуючого шару з відсіву, відсипка монтажного майданчику під будівництво штучної споруди.

Інспектори САД у Миколаївській області разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва здійснюють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *