10.09.2020

На Харківщині від COVID-19 померли троє медиків з різних лікарень

Троє медиків померли з початку серпня. При цьому більш як 450 медиків в області захворіли на коронавірус з початку епідемії.

У Харківській області з початку серпня від COVID-19 померли три медпрацівники. Про це заявив заступник голови відділу з питань гігієни праці ГУ Держпраці області Олександр Євтушенко, передає Суспільне в четвер, 10 вересня.

«На жаль, шестеро медичних працівників — смертельні випадки. Чотири з цих випадків розслідувані — не пов’язані з їхньою професійною діяльністю, не було безпосереднього контакту. Там більше побутові контакти були. Щодо двох випадків ще здійснюється розслідування», — сказав Євтушенко.

З початку епідемії коронавірус діагностували більш ніж у 450 медиків Харківської області. У травні померли медсестра обласного диспансеру радіаційного захисту і санітарка обласної клінічної лікарні. У червні померла співробітниця Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги.

У серпні померла 55-річна фельдшер з Краснокутська. Епідрозслідування показало, що жінка захворіла не на роботі.

«Вона не надавала медичну допомогу хворим на COVID-19 і не мала джерел інфікування за місцем проживання. Тобто епідрозслідуванням та розслідуванням не встановлено джерело, а надання допомоги хворим на COVID-19 на робочому місці не підтверджується», — пояснив Євтушенко.

Уже у вересні від коронавірусу померли ще дві молодші медсестри, 65 і 68 років, з різних медустанов міста. Тепер комісія з’ясовує, де вони заразилися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *