25.06.2021

На чемпіонаті області з тенісу зник приз (ФОТО)

24 червня фінішував чемпіонат Миколаївської області з тенісу. Визначилися переможці в 4-х вікових категоріях.

У дівчаток до 10-ти років переможцем стала Журова Анастасія, а у хлопчиків чемпіоном став Євген Аніщенко.

У категорії до 12-ти років чемпіонами стали Аріна Шаронова і Дмитро Пархоменко.

У дівчат до 14 років «золото» завоювала Поліна Малакова, у юнаків воно дісталося Олександру Берднікову.

У найстарших дівчат перемогу святкувала Ангеліна Хмельницька, а у юнаків в цій віковій категорії першість виборов Олександр Журов.

Після нашої критичної публікації (Спортивні функціонери проігнорували відкриття чемпіонату області з тенісу) на турнірі з’явився начальник управління молоді та спорту В.Гінкул, який провів нагородження переможців та призерів. Всі вони отримали медалі та грамоти.

Всі чемпіони представляють місто Миколаїв.

І на цьому факті варто зупинитися детальніше. Турнір проводився під егідою підрозділу Федерації тенісу України в Миколаївській області та анонсувався, як чемпіонат Миколаївської області.

Але по факту це був відкритий чемпіонат міста Миколаєва. У змаганнях не було жодного учасника з районів Миколаївської області. І дивуватися цьому не доводиться. Після того як відбулося рейдерське захоплення НОК КДЮСШ О.Білоусом, єдине в області, тенісне відділення припинило працювати на популяризацію цього олімпійського виду спорту і повністю перемкнулося на «рейки» комерціалізації.

Відвертим фарисейством виглядають слова В.Гінкула про розвиток тенісу. Адже саме «завдяки» його імпотентному керівництву припинилася підготовка юних тенісистів в Южноукраїнську та Первомайську, незважаючи на наявність там відповідної матеріально-технічної бази. Складається враження, що слідом за фрістайлом в небуття хочуть відправити і теніс.

На жаль вже стало сумною традицією в миколаївському спорті, ложка дьогтю в бочку меду.

Після закінчення церемонії нагородження до Вашого кореспонденту звернулося кілька батьків учасників турніру з питанням: «хто отримав кубок?» Як з’ясувалося, на церемонії відкриття турніру, серед нагород, був презентований кубок.

Але переможці та призери отримали тільки медалі і грамоти. Поспілкуватися з відповідальним за проведення турніру М.Гавріленко нам не вдалося, тому що він покинув територію ВСК «Спартак», практично відразу після нагородження.

Можливо відповідь на це питання зможе дати голова ВП ФТУ України в Миколаївській області Б.Козирь, після повернення на батьківщину.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.