13.07.2019

На 132 окрузі до парламенту рветься кандидат із ЗЕплямованою репутацією

На тлі високого рейтингу партії «Слуга народу» у Верховну Раду намагаються потрапити всі кому не лінь – люди без знань і досвіду, моральних принципів та твердих переконань,  без совісті і поваги до свого виборця.  

В багатьох округах від партії балотуються вельми сумнівні кандидати, за якими тягнеться шлейф скандалів.

Так у 132 окрузі Первомайська Миколаївської області балотується такий собі маловідомий городянам Максим Дирдін

За даними видання “Главком”він був адвокатом ексголови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова у справі про розгін Євромайдану. Попов вважався креатурою одного з лідерів нинішньої «Опоплатформи «За життя» Сергія Льовочкіна. Дружина Дирдіна Ірина в 2015 році балотувалась по мажоритарці в Київську міську раду від «Опозиційного блоку», тоді ще Льовочкін перебував у складі цієї політичної сили.

У ході досудового розслідування, яке вело НАБУ в 2017 році, з’ясувалося, що земельні ділянки загальною площею 11,17 га придбала саме Ірина Дирдіна, яка є керівником у київському ТОВ «Юридична фірма «СІ.ТІ.АР». Вказана компанія здійснювала управління акціями ПАТ «Укртелеком» та компанії Oskaro Investments Limited, які належать Льовочкіну. Крім цього, «СІ.ТІ.АР» управляла цінними паперами та корпоративними правами рідної сестри Льовочкіна, нардепа Юлії Льовочкіної.

Детективи НАБУ підозрювали, що Дирдіна оформлювала на себе нерухоме майно в інтересах Сергія Льовочкіна, проти якого було відкрито справу за фактами незаконного збагачення. До речі, тоді НАБУ перевірило доходи Ірини Дирдіної, і виявилося, що протягом 2013-2015 років вона отримала не більше 300 тис. грн., тож придбане майно не відповідало її доходам, а  договори були укладені в інтересах Сергія Льовочкіна у період виконання ним повноважень народного депутата України.

Євген Дирдін

У сім’ї кандидата від «Слуги» взагалі повний плюралізм думок – якщо дружина кандидата від «Слуги народу» балотувалась від Опоблоку, то батько Євген Дирдін є депутатом Первомайської міської ради від БПП. 

Під час президентських виборів “порохобот” Дирдін-старший активно ділився публікаціями в яких Зеленського називали “чмошником”, а його виборців — “дебілами”. Пізніше цю “сторінку” в своєму житті батько сімейства почистив. Натомість взявся “топити” за президенську партію.  Втім, “рукописи” не горять.

 

Зрештою, різновекторні погляди родини не заважають їм намагатися протиснутися до gарламенту. Не гребуючи обманом, лицемірством та підкупом виборців. 

 

One Response to На 132 окрузі до парламенту рветься кандидат із ЗЕплямованою репутацією

  1. Олег says:

    Бред

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *