01.12.2019

На 90-му році пішов з життя Почесний громадянин Миколаєва, Білий Віктор Олександрович

29 листопада 2019 року на 90-му році пішов з життя Почесний громадянин Миколаєва, перший очільник Корабельного району, почесний голова ради ветеранів  Корабельного району Білий Віктор Олександрович.

Трудова діяльність Віктора Олександровича Білого розпочалася в 1949 році в радгоспі «Правда» в Одеській області. З 1953 року В. Білий почав працювати в Жовтневому райкомі комсомолу Миколаївської області. З часом став другим, а згодом першим секретарем райкому комсомолу, також працював в сільських господарствах області. Наприкінці 50-х починається карьєра суднобудівника на заводі «Океан». Завдяки громадській активності Віктора Білого обирали заступником голови комітету профспілки заводу. В 1967 він став депутатом Жовтневої ради, заступником голови райвиконкому.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

В 1974 році м. Жовтневе було приєднано до Миколаєва. Віктор Білий очолив Корабельний район, наймолодший у місті. Протягом 9 років було чимало зроблено для того, аби район розвивався. Наступне місце роботи Віктора Олександровича – керівник управління соціального забезпечення облвиконкому. В 1991 саме В. Білий стояв у витоків відділення пенсійного фонду України в Корабельному районі. Був депутатом міської ради 4-х скликань.

Після виходу на пенсію Віктор Білий став активно займатися громадською роботою: очолив раду ветеранів війни та праці Корабельного району. Його вчинки завжди були прикладом принциповості, чесності, порядності, справжньої турботи про людей.

За бездоганну працю Білого В.О. було відзначено орденом «Знак пошани», медалями «За трудову доблесть», «За трудову відмінність», відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Миколаїв». Рішенням Миколаївської міської ради від 25 серпня 2011 року № 8/23 «Про присвоєння звання» Почесний громадянин міста Миколаєва» було присвоєно звання «Почесний городянин міста Миколаєва».

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич і Миколаївська міська рада висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Віктора Олександровича у зв’язку із тяжкою втратою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *