01.07.2021

Недобудову на 3-й Слобідській передадуть «Могилянці» під університетську клініку

Депутати постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста після довгих дебатів підтримали передачу недобудови на 3-й Слобідській ЧНУ ім. Петра Могили під створення університетської клініки.

Таке рішення прийняли на черговому засіданні комісії.

Ректор університету Леонід Клименко, розповів, що створення університетської клініки дасть можливість практичної підготовки студентів близько 140 медичних спеціальностей. Крім підготовки студентів-лікарів, клініка буде використовуватися і для лікування миколаївців. Планується, що в клініці розміститься лікувальний і реабілітаційний блоки. Леонід Клименко запевнив, що будівництво клініки займе близько 3 років.

Однак, серед депутатів були ті, хто сумнівається — Максим Невінчаний і Владислав Чайка запропонували передати університету будівлю, проте, на правах оренди на певний термін.

На що Клименко парирував, що дана пропозиція є неприйнятним, оскільки є побоювання, що міська влада по закінченню терміну оренди, розірве договір з університетом.

В результаті голосування, все-таки більшість депутатів проголосували за передачу недобудови ЧНУ ім. Петра Могили, оскільки він і так довгий час знаходиться в напівзруйнованому ситуації і «місто» поки не поспішає приводити будинок в порядок.

Проти були депутати «Опозиційного блоку».

Джерело: MyCity

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.