08.09.2019

Необережне поводження з вогнем призвело до 15 пожеж на відкритих територіях області

Попри численні застереження рятувальників на Миколаївщині продовжує активно горіти сухостій. Прикро, але 7 вересня, як і попередні дні не стало виключенням.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Так, 15 пожеж сухої трави та сміття зареєстровано у Арбузинському, Братському, Вітовському, Єланецькому, Очаківському, Первомайському, Миколаївському районах та у м. Вознесенськ і Миколаїв. Вогнеборцям довелось «приборкувати» вогняну стихію на загальній площі понад 15 га. До ліквідації пожеж від ДСНС задіювалось 15 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 62 чоловіка особового складу.  Додатково залучались працівники та техніка місцевої пожежної охорони «Галицинове».

Шановні мешканці Миколаївської області! Невже природне середовище заслуговує на подібне відношення? Щоденно, порушуючи правила пожежної безпеки, ви приречуєте на загибель ні в чому невинних тварин, змушуєте дихати інших людей шкідливими продуктами горіння та зрештою винищуєте природний фонд!

Пам’ятайте, що на відкритій території вогонь розповсюджується дуже швидко, що ускладнює процес гасіння пожеж. Будьте обережними, адже невеличка пожежа сухої трави чи сміття при сукупності деяких факторів може перетворитися на справжнє лихо! Бережіть себе та своє майно! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку “101”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *