17.04.2019

Необхідно терміново ліквідувати ямковість та привести до нормального санітарного стану дороги державного значення, які проходять через Миколаїв – Олександр Сєнкевич

Сьогодні, 17 квітня, біля Південнобузького моста відбулася виїзна нарада щодо ремонту доріг державного значення, що проходять через Миколаїв.

Олександр Сєнкевич відзначив, що через місто проходить міжнародна траса, за її утримання відповідає Служба автомобільних доріг України. При цьому дорожнє покриття миколаївських магістралей державного значення знаходиться в поганому стані. Як наслідок — в мерію надходять численні скарги від миколаївців.

— Проспект Героїв України, вулиця Нікольська, частина вулиць Великої Морської та Пушкінської є частиною міжнародної траси. Місто Миколаїв не може обслуговувати їх, оскільки вони знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг України. Можна побачити, що після дощів стан дорожнього покриття цих доріг погіршився. І сьогодні проїзд по Південнобузькому і Інгульському мостам ускладнений у зв’язку з великою аварійністю асфальтового покриття, — сказав Олександр Сєнкевич. — У мене є позиція: необхідно терміново ліквідувати ямковість та привести до нормального санітарного стану ці дороги.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *