03.09.2019

Німеччина виділила 1 млн євро постраждалим від війни на Донбасі

Суму отримає Агентство ООН у справах біженців, яке займається ремонтом і підготовкою до зими пошкоджених або зруйнованих осель та квартир, а також підтримкою громад, які прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Німеччина виділила один мільйон євро для підтримки постраждалих від війни на Донбасі українців. Про це повідомили в посольстві Німеччини в Україні, повідомляєЄвропейська правда у вівторок, 3 вересня.

«Німеччина підтримує гуманітарні заходи, які проводить Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в поточному році, грантом у розмірі 1 млн євро», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, УВКБ ООН зможе продовжувати свої заходи з гуманітарної допомоги, призначені для людей на сході України, які страждають від конфлікту з обох боків лінії розмежування.

До таких заходів належать ремонт і підготовка до зими пошкоджених або зруйнованих будинків і квартир у районі конфлікту, соціальна підтримка громад, які прийняли внутрішньо переміщених осіб, поліпшення інфраструктури в пунктах перетину лінії розмежування і консультування постраждалих від конфлікту під час вирішення адміністративних та юридичних питань.

За обсягами свого фінансування гуманітарних проектів і програм в розмірі понад 110 млн євро з 2014 року (17 млн ​​євро в поточному році) Німеччина разом з ЄС є головним гуманітарним партнером України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *