20.09.2021

Н-24: триває реконструкція Троїцького мосту

Невпинно продовжується будівництво нового мостового переходу через річку Гнилий Єланець поблизу міста Нова Одеса та підходів до нього.

З висоти пташиного польоту вимальовуються обриси майбутнього Троїцького мосту та спрямленої ділянки автодороги Н-24 Благовіщенське-Миколаїв.

На теперішній час мостовики підрядної організації ТОВ «Міст Інжінірінг» виконують роботи з установки опалубки та армування мостового полотна на двох прольотах мостової конструкції.

Працівники генпідрядника ТОВ «Ростдорстрой» активно працюють на підходах до самого мосту. Наразі тут посилюється основа бутовим каменем та щебенем різної фракції, влаштовується шар СФОВ.

Загальна довжина запроектованої ділянки – 2,6 км.

Нагальна потреба у реконструкції даного відрізку автошляху постала через аварійний стан моста, який знаходиться на горизонтальній кривій радіусом 100 м, що призводить до великої кількості ДТП. Це викликало необхідність спрямлення дороги та зміни місця і положення моста.

Внаслідок реконструкції ділянки а/д Н-24 будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні характеристики автошляху, знизиться собівартість перевезення вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, забезпечиться максимальна безпека та зручність руху транспорту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *