30.09.2019

Одесит з кувалдою напав на журналістів

В Одесі чоловік кувалдою проганяв знімальну групу місцевого телеканалу і погрожував рушницею поліції.

В Одесі чоловік із застосуванням кувалди і газового балончика напав на громадських активістів і знімальну групу місцевого 7 каналу, які приїхали перевірити інформацію про нібито його знущання над малолітнім сином. Про це повідомив телеканал.

Як наголошується, сьогодні знімальна група разом з громадськими діячами прибула на вулицю Панаса Мирного, де в приватному будинку чоловік силою утримує свою 7-річну дитину. Інформацію про те, що хлопчик постійно плаче, навіть ночами, поширили активісти. Зокрема, за словами очевидця Ірини Семкіної-Мецкер, вона бачила, як мати намагалася підійти до хлопчика, але чоловік силоміць затягнув його у двір.

«Сусіди стверджують, що він знущається над дитиною систематично. Дитина, зі слів сусідів, лежить під воротами, заглядає в щілину і плаче… Мати оголосила голодування і сказала, що без свого сина не піде», — повідомила Семкіна-Мецкер.

Інцидент стався, коли декілька громадських активістів і знімальна група телеканалу, перебували на вулиці, недалеко від будинку, у якому проживає чоловік з двома дітьми. Зокрема, із 7-річним хлопчиком, через кого й стався конфлікт.

 

За словами журналістів, вказаний чоловік вибіг на вулицю з кувалдою, якою кілька разів ударив по приналежному активістам автомобілю, розбивши скло. Крім того, він пирснув в обличчя з газового балончика оператору телеканалу Андрію Кулібі.

«На місці події вже працюють швидка і поліція… Чоловік озброєний мисливською рушницею. Він направляв дуло в бік співробітників поліції і журналіста 7 каналу«, — заявив телеканал.

Постраждалого телеоператора Кулібу забрала швидка допомога. За словами очевидців, разом з батьком у нападі брав участь його старший син. Громадські працівники стверджують, що про ситуацію із 7-річною дитиною неодноразово повідомлялося в поліцію і службу у справах дітей, але будь-яких дій для вирішення конфлікту не робилося. Зараз на місці події перебуває оперативно-слідча група.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.