13.04.2019

Олександр Сєнкевич обговорив питання співробітництва з представниками Посольства Республіки Корея в Україні

11 квітня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з представниками делегації Посольства Республіки Корея в Україні – Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в нашій державі паном Лі Янг-Гу, консулом Республіки Корея в Україні паном Сео Кванг-Хьон.

Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці.

Цього року у Миколаєві почала працювати корейська компанія Posco Daewoo, провідна корпорація в сфері торгівлі зерном, вугіллям, сировинними ресурсами, металопродукцією, хімічним сировиною і добривами. Пан Лі Янг-Гу підкреслив, що Posco Daewoo стала першою корейською компанією, що має в управлінні зерновий термінал за кордоном. Та й історія у цього підприємства дуже давня й цікава.

Олександр Сєнкевич зазначив, що іноземні інвестори можуть розглядати міського голову, як свого бізнес-посла на Миколаївщині.

Мої двері завжди відкриті для інвесторів, я готовий допомагати в будь-яких питаннях.

Мер Миколаєва підкреслив, що місто може сприяти підготовці кваліфікованих кадрів технічного спрямування, які будуть необхідні для нових підприємств.

Під час минулої зустрічі у 2018 році сторони обговорювали питання щодо створення та розвитку індустріального парку у Миколаєві.

Пан Посол нагадав, що Корея — лідер у розвитку індустріальних парків, у країні їх більше тисячі, і більшість з них орієнтовані на експорт. За словами Лі Янг-Гу, Миколаїв – привабливе місто для створення індустріального парку, адже розташовано близько до моря.

Мер повідомив, що у липні минулого року Миколаївська міська рада прийняла рішення щодо створення індустріального парку на території Миколаєва, а в листопаді його було внесено до державного реєстру індустріальних парків України.

Площа одного з перших індустріальних парків південного регіону країни складає 36 гектарів, проведені необхідні комунікації. Однією з важливих переваг для інвесторів є функціонування в місті морських портів.

Олександр Сєнкевич передав Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Корея в Україні пану Лі Янг-Гу листа з проханням розглянути можливість розповсюдження пропозиції про співпрацю серед потенційних корейських інвесторів з метою залучення керуючої компанії з Кореї, яка могла б бути зацікавлена у здійсненні господарської діяльності на території парку.

Представник Республіки Корея під час зустрічі презентував Миколаївському міському голові технології щодо створення smart-ферм, що набувають великої популярності у світі та Кореї, зокрема.

Це інноваційна концепція, що акумулює сучасні технології та людські ресурси. Ми бачимо переваги для розвитку smart-ферм саме в Україні, зважаючи на наявність IT-ресурсів, вигідне географічне положення, кваліфіковані кадри. Це хороша можливість розвивати вітчизняне виробництво для освоєння європейських ринків збуту, — розповів пан Лі Янг-Гу.

Підсумовуючи результати обговорення, Олександр Сєнкевич заявив, що готовий підтримувати будь-які ідеї та співпрацювати з інвесторами, які вкладатимуть кошти у Миколаїв.

Ми зацікавлені у взаємовигідному партнерстві. Моя мета, як міського голови, сприяти розвитку Миколаєва, відкривати його світу та підвищувати комфорт проживання для місцевих мешканців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *